Veebruaris 2021 toimuvad Nordic Koolituse koolitused nii veebi teel kui ka väikestes gruppides õppeklassides. Teeme Nordic Koolituses oma parima, et saaksite koolitustel osaleda turvaliselt.

Klassikoolituste toimumine:
Meie klassikoolitused toimuvad endiselt meie koolituskeskuses Lõõtsa 5, 9. korrus. Oleme arvestanud riigi poolt antud soovitustega ja sellest tulenevalt on meie töö korraldatud järgmiselt:

☑️ koolitusklassis ning puhkealadel liikudes peavad kõik osalejad ja koolitaja kandma maski;
☑️ meie koolitusgrupid on väikesed, et tagada klassis piisav distants õppijate vahel;
☑️ meil on puhkealadel piisavalt ruumi, et hoida distantsi ka pauside ajal;
☑️ olemas on nii käte pesemise kui desinfitseerimise võimalus;
☑️ üldkasutatavaid esemeid ja pindasid puhastame regulaarselt ja hoolikalt, soovi korral saad oma kohta puhastada ka päeva jooksul.

❗️Siiski-siiski! Palume ka Sinu abi – Sinu enda ja teiste turvalisuse tagamiseks tule kohale vaid siis, kui tunned end täiesti tervena ja ei ole viimase kahe nädala jooksul kohtunud mõne sõbraga, kes täna end kehvasti tunneb. Vajadusel saad osaleda veebi teel või kui pead osalemisest haigestumise tõttu loobuma, registreerime Sind lihtsalt ümber ja saad koolitusele tulla järgmisel korral! 🙂

Koolitused oma kodus üle veebi – mida see tähendab?

Meie koolitused toimuvad Zoomi või MS Teams keskkonnas ning täpsed juhised saadame e-kirja teel enne koolituse toimumist.

Veebikoolitusel osaled oma töö juures või kus iganes Sul on olemas arvuti ja internet. Sa ei ole koolitusel üksi – Sinuga õpivad samal ajal teised osalejad ning kui jääd millegagi hätta, saab koolitaja Sind arvuti kaudu ka aidata (nt võttes üle Sinu ekraani ja näidates samm-sammult, mida parasjagu tegema pead). Kui Sul on võimalus kasutada kahte ekraani, siis on koolituse läbimine veebi teel veelgi lihtsam, kuid üks ekraan ei saa kindlasti takistuseks. Nippe koolitusel osalemiseks veebi teel leiad siit.

❗️Palun ole tähelepanelik ka koolituse registreerimisvormi täites – kontrolli kindlasti, et Sinu telefoninumber ja e-posti aadress oleksid korrektsed – nii saame Sind oma kontorirahvaga aidata ka jooksvalt koolituse jooksul, kui Sul tekib tehnilisi muresid.

Nordicu lubadus: kui osaled veebi teel ja tunned, et Sa ikkagi ei omandanud kõiki neid oskusi, mida oleksid pidanud või tahtnud, siis saad 2021. aastal osaleda tasuta ka klassikoolitusel.

Vali omale koolitus meie koolituskalendrist ja tule õppima! 🤩

Lisaks on endiselt võimalik liituda meie e-õppe koolitustega, mis ongi disainitud läbi veebi õppimiseks ning kus saad koolituse läbimise tempot, aega ning kohta veidi rohkem ise valida.