Teeme Nordic Koolituses oma parima, et saaksite koolitustel osaleda turvaliselt. See tähendab, et oleme oma grupid teinud varasemast veel väiksemaks ning soovi korral saab suurel osal koolitustel osaleda ka veebi teel oma kodust või kontorist.

Klassikoolituste toimumine:
Meie klassikoolitused toimuvad endiselt meie imelise vaatega* koolituskeskuses Lõõtsa 5, 9. korrus. Oleme arvestanud riigi poolt antud soovitustega ja sellest tulenevalt on meie töö korraldatud järgmiselt:
☑️ meie koolitusgrupid on väikesed, et tagada klassis piisav distants õppijate vahel;
☑️ meil on puhkealadel piisavalt ruumi, et hoida distantsi ka pauside ajal;
☑️ olemas on nii käte pesemise kui desinfitseerimise võimalus;
☑️ üldkasutatavaid esemeid ja pindasid puhastame regulaarselt ja hoolikalt, soovi korral saad oma kohta puhastada ka päeva jooksul;
☑️ soovi korral saad meie käest kasutamiseks maski ja/või kindad.

❗️Siiski-siiski! Palume ka Sinu abi – Sinu enda ja teiste turvalisuse tagamiseks tule kohale vaid siis, kui tunned end täiesti tervena ja ei ole viimase kahe nädala jooksul kohtunud mõne sõbraga, kes täna end kehvasti tunneb. Vajadusel saad osaleda veebi teel või kui pead osalemisest haigestumise tõttu loobuma, registreerime Sind lihtsalt ümber ja saad koolitusele tulla järgmine kord! 🙂

Koolitused oma kodus:
Suuremat osa meie klassikoolitustest saab alates novembri keskpaigast läbida ka kodus, oma töö juures või kus iganes Sul on olemas arvuti ja internet. Oma soovist osaleda koolitusel  veebi teel anna meile palun märku esimesel võimalusel – saadame täpsemad juhised juba kirjalikult. Oleme vastava valiku teinud ka registreerimisvormile, aga kui seal ununeb see täita, siis saab meiega ühendust: info@nordickoolitus.ee.

❗️Pane tähele, et koolitusel osalemine eemalt eeldab siiski kohalolekut – teed kaasa samu harjutusi, järgid sama ajakava, mis klassis õppijadki. Seega püüa kindlasti leida selline õppimiskoht, kus saad kursusele keskenduda.

Vali omale koolitus meie koolituskalendrist ja tule õppima! 🤩

Lisaks on endiselt võimalik liituda meie e-õppe koolitustega, mis ongi disainitud läbi veebi õppimiseks ning kus saad koolituse läbimise tempot, aega ning kohta veidi rohkem ise valida.

*Imelise vaate mainime ära, sest päeval, kui korraks läheb valgeks, siis see tõesti mõjub tujutõstvalt ja pausid saavad täiesti uue tähenduse. Oleme näinud ka päikest, aga seda igapäevaselt lubada ei julge.