Tulenevalt COVID-19 viiruse levikuga seotud muutuvast olukorrast riigis, soovime teavitada Nordic Koolituse külastajaid viiruse leviku tõkestamise meetoditest meie ettevõttes. 

Alates 26.08.2021 kehtestas Vabariigi Valitsus uued piirangud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks, mille järgi saab klassikoolitustel osaleda ning eksameid sooritada meie ruumides ühel järgnevatest tingimustest:

➡ Osaleja esitab tõendi oma vaktsiinikuuri läbimise kohta.
➡ Osaleja esitab tõendi COVID-19 läbipõdemise kohta viimase poole aasta jooksul.
➡ Osaleja esitab tõendi negatiivse PCR testi, mis on tehtud tervisehoiuteenuse osutaja juures mitte varem kui 72h enne koolitust.
➡ Osaleja teeb antigeeni kiirtesti koolituskeskuses kohapeal – kiirtesti võimaldame inimesele tasuta.

Juhul, kui inimesel pole võimalik esitada ühtegi eelnimetatutest, on paljudel koolitustel võimalik osaleda ka veebi vahendusel. Infot konkreetse koolituse kohta saad, kui võtad meiega ühendust kirjutades info@nordickoolitus.ee või helistades +372 630 0001.

Meie poolt on tagatud hajutatus ruumides, desinfitseerimisvahendite olemasolu ning desinfitseerimisnõuete täitmine Terviseameti juhiste kohaselt. Kui peale koolitust ilmneb, et oled nakatunud COVID-19 viirushaigusesse, siis palume esimesel võimalusel meid sellest teavitada.

Oleme äärmiselt tänulikud mõistva suhtumise eest ja näeme koolitusel!