EKSAMID

Nordic Koolituse eksamikeskuses on võimalik teha sertifitseerimis-ja testimiskeskuse Pearson VUE ning Kryterioni eksameid ja sertifikaate. Pearson VUE on ülemaailmne liider veebipõhises testimises, kes on partneriks väga paljude suurettevõtete eksamite ja sertifitseerimiste läbiviimisel.

Näiteks on partneriteks sellised ettevõtted nagu Microsoft, AWS, CompTIA, Cisco, GIAC/SANS, LPI (Linux Professional Institute), IAPP, Ericsson, IBM, TOGAF, iSQI, VMware, Pegasystems, VEEAM, Google Cloud, NetSuite, ISTQB ja paljud teised.

Kõikide eksamitega, mida saab Nordic Koolituses teha, saab tutvuda siin. Meie eksamikeskus on avatud E-R 10-16.30. 

KUIDAS TOIMUB EKSAMILE REGISTREERUMINE?


1. Registreeri end eksamile täites registreerimisvormi siin lehel või läbi Pearson VUE kodulehekülje valides eksamikeskuseks „Nordic Koolitus OU“.

2. Sulle saadetakse info eksami läbiviimise kohta ning millised dokumendid pead kaasa võtma – palun jälgi juhiseid tähelepanelikult, sest erinevate eksamite puhul on nõuded erinevad.

3. Õigel päeval tule 15-30 min enne eksami algust meie juurde ning soorita eksam.

KUIDAS TOIMUB EKSAMI LÄBIVIIMINE?


1. Igal eksamil on ajaline piirang (erinevad eksamiti).

2. Eksamit jälgitakse videokaameraga.

3. Eksamiruumis on olemas paber ja pliiats, oma kirjutusvahendeid kaasa võtta ei tohi.


4. Eksamil on keelatud isiklikud asjad (sh ravimid, käekellad, elektroonikaseadmed, suured ehted), raamatud, märkmed, eksamiküsimuste salvestamine, edastamine või kaaseksamisooritajatega nende arutamine, söömine, joomine, rääkimine ja kõik muud tegevused, mis võivad segada teisi ruumis viibijaid.

5. Süüa ja juua võib väljaspool eksamiruumi pausi ajal (kui eksamil on pausid lubatud, oleneb eksamist).

6. Eluks vajalikud ravimid ja meditsiiniaparaadid tuleb eelnevalt kooskõlastada Pearson VUEga.