fbpx

WordPress: esmane veebisait valmis, aga kuidas edasi? (hind sisaldab 6 kuud tasuta veebimajutust)

 • Koolituse eesmärk: anda praktiline ülevaade, mida on vaja teha edasi, kui esmane WordPressi veebisait on valmis. Teeme koos läbi kõik peamised olulised tegevused, et veebisait (sh e-pood) saaks hakata looma maksimaalselt väärtust, nt oleks Google otsingus paremini leitav, kuvaks põhjalikku analüütikat, võimaldaks Facebooki reklaame, e-kirja turundust jm kasulikku!
 • Sihtgrupp: koolitus on mõeldud neile, kellel on esmane WordPressi kasutusoskus olemas (nt läbitud „WordPress: nullist toimiva veebisaidini!“ koolitus või muu WordPressi baaskoolitus; oluline, et oskaksid orienteeruda WP halduri kasutajaliideses) ning kes sooviksid õppida järgmisi samme, mis aitavad veebisaidi (või e-poe) päriselt väärtust looma panna.
 • Koolitusel osalemise eeldused: osalemiseks on vajalikud elementaarsed arvutikasutamise oskused ja baasteadmised WordPressist.
 • Koolituse maht: 8 akadeemilist tundi
 • Õppekeel: eesti

Koolituse kirjeldus:

Tule õpi, mida teha edasi, kui esmane WordPressi veebisait on valmis. Teeme koos läbi kõik peamised olulised tegevused, et veebisait (sh e-pood) saaks hakata looma maksimaalselt väärtust, nt oleks Google otsingus paremini leitav, kuvaks põhjalikku analüütikat, võimaldaks Facebooki reklaame, e-kirja turundust jm kasulikku! Tutvustan sulle kasulikke tööriistu ning aitan neid WordPressi kontekstis tööle panna. Kursuse hind sisaldab 6 kuud tasuta veebimajutust.

Mida Sa õpid?

Koolituse õpiväljundid ehk koolituse edukal lõpetamisel õppija:

 • teab, milliseid tööriistu saab kasutada ning mida on kasulik lihtsale WordPressi veebisaidile juurde lisada, et veebisait looks rohkem väärtust (nt Google analüütika lisamine, Facebook piksli lisamine, esmane SEO ja laadimiskiiruse optimeerimine, e-kirja turunduse integreerimine).

Koolituse teemad:

 • Kiire lihtsa näidissisuga WordPressi veebisaidi paigaldus harjutuskeskkonnas, millega saab koolitusel julgelt katsetada ja kaasa teha
 • Google analüütika lisamine ja vastava tööriista lühitutvustus (saad teada väga põhjaliku statistika oma veebisaidi külastajate ja nende käitumise kohta)
 • Tegevused, mida teha, et Google otsingus paremini välja tulla, esmane SEO
 • Veebisaidi laadimiskiirus ja selle optimeerimine (vastavad tööriistad ning peamised asjad, mida saad lihtsasti ja kiiresti ise ära teha)
 • Facebook Pixel – lisamine ja kasutamine (saad täpselt sihtida Facebooki reklaame inimestele, kes on sinu veebisaiti külastanud või sellel teatavaid tegevusi teinud)
 • E-kirja turunduse integreerimine Smaily näitel (kuidas tekitada e-kirja nimekiri ja reklaamkirju saata)
 • Täiendavad nõuanded ja viited muudele kasulikele tööriistadele

Täiendkoolituse õppekava rühm: arvutikasutus

Nordic Koolitus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kuupäev

23.apr. 2021

Kellaaeg

1 päev
09:30 - 17:00

Hind

250€ +km

Asukoht

Veebikoolitus
Registreeri

Koolitaja

 • Martin Palm
  Martin Palm
  Koolitaja

  Martinit iseloomustavad eelkõige märksõnad IT, juhtimine ning koolitus. Igapäevaselt töötab ta Telias IT valdkonnas. Põhitöö kõrvalt tegeleb koolitamise ja veebiarendusega. Ta on aidanud alustada Nordic Koolitusel, juhtinud aastaid IT Koolituse tegevust Eestis ja Leedus ning juhtinud või osalenud paljudes erinevates projektides (nt Vali IT!, DigiABC, IT ja veebisaitide projektid, erinevad turunduskampaaniad jt).

  Kõrgharidus andragoogikas ja IT juhtimises
  Certified SAFE5 Agilist
  Professional Scrum With Kanban I
  Scrum Master Accredited Certification
  Certified Scrum Product Owner (2015 – 2017)
  ITIL Foundation sertifikaat
  The 7 Habits Master of Effectiveness Degree
  Külalislektor ja vastuvõtukomisjoni liige Tallinna Majanduskoolis
  Erinevad täiendkoolitused: juhtimine ja ettevõtlus, projektijuhtimine, veebiarendus, andmebaasid, müük ja turundus, muudatuste ja innovatsiooni juhtimine, probleemilahenduse meetodid, veebianalüütika, AI jpt.

Soovid sarnast koolitust?