SEMINAR: Scrum? Kanban? Prince2? Räägime agiilsest projektijuhtimisest (inglise keeles)
Seminar, mis annab Sulle põhjaliku ülevaate agiilsest projektijuhtimisest. Eelmise aasta lõpus esimest korda toimunud seminar oli niivõrd edukas, et kutsusime rahvusvahelise kogemusega agiilse projektijuhtimise eksperdi, Paul Williamsi jälle Eestisse. Esimese seminari tagasisides olid läbivad märksõnad: väga praktiline seminar, suurepärase energiaga koolitaja ja palju kasulikke teadmisi.
Seminar toimub 07. oktoobril Ülemiste Citys – see on ainukordne võimalus kuulata ja küsida praktikult agiilsete metoodikate kohta, mis aitavad Sul oma ettevõtte projektid uuele tasemele viia. Räägime lahti, mis, miks ja kellele on Scrum, Kanban ja Prince2.
Kellele see seminar mõeldud on?
Kui Sa oled projektijuhtimisest huvitatud või juba kasutad mõnda agiilset metoodikat, siis see seminar on täpselt Sulle! Siit saab uusi teadmisi nii huviline kui spetsialist.
Miks tulla agiilse projektijuhtimise seminarile?
Kui Sul on olnud küsimus, kas ja millist agiilset metoodikat kasutada, siis siit saad oma vastused. Ja seda rahvusvahelise kogemusega koolitajalt, kes kindlasti annab palju mõtteainet.
Milleks kasutatakse agiilset projektijuhtimist?
Agiilne projektijuhtimine aitab meeskonnal olla paindlikum, reageerida kiiremini muutustele ja luua tooteid või teenuseid, mis päriselt vastavad klientide vajadustele. Seda kasutatakse mitmel põhjusel, eriti olukordades, kus projekti nõuded võivad muutuda. Siin on mõned peamised põhjused, miks inimesed kasutavad agiilset projektijuhtimist:
1. Vajadused muutuvad: Kui kliendi nõuded võivad projekti käigus muutuda, aitab agiilne meetod nendele kiirelt ja paindlikult reageerida.
2. Klientide kaasamine: Agiilne metoodika hõlmab tihti klientide kaasamist protsessi igas etapis ning võtab arvesse klientide tagasisidet. Tulemuseks kvaliteetsem lõpptulemus, mis arvestab tarbija vajadusi.
3. Kiirem tootearendus: Agiilses projektijuhtimises tehakse arendustööd järk-järgult, tsüklite kaupa. See võimaldab kiiremat tootearendust ja kiiremini turule jõuda, kui traditsiooniliste projektijuhtimismeetodite puhul.
4. Kokkuhoidev meeskond: Agiilsed metoodikad soodustavad meeskonnaliikmete vahelist koostööd ja suhtlust, mis ühtlasi suurendab tiimi motivatsiooni ja loovust, kuna iga liige tunneb, et tema panus on oluline.
5. Riskide maandamine: Läbi korduste ja pideva tagasiside, on võimalik juba algfaasis tuvastada probleemkohad, mis omakorda aitab need kiirelt parandada.
Kes on Paul Williams?
Paul Williams on Senior Learning Consultant, kes töötab QA’s, mis on üks juhtivaid tehnoloogia arenduse ja koolituse ettevõtteid Suurbitannias. Paul kuulub Agile, Lean ja DevOps koolitajate meeskonda.
Seminari ajakava:
09:30-10:00 – kogunemine ja hommikuamps
10:00-12:00 – seminar
12:00-12:45 – lõunasöök
12:45-14:15 – seminar
14:15-14:30 – sirutuspaus koos ampsuga
14:30-16:00 – seminar
Tutvu seminari teemade ja õpiväljunditega SIIN.
Koolitaja
-
Paul Williams