WordPress edasijõudnutele (TARTU)
WordPress on Sulle juba tuttav aga tahaksid süvitsi asjadest aru saada? Sul on soov parandada oma kodulehe SEOd, lisada pluginaid ja parandada kodulehe funktsionaalsust? Seda kõike õpid sa WordPressi koolitusel, mille järgselt oled valmis analüüsima ning parandama erinevaid kodulehega seotud aspekte.
Koolituse maht: 7 akadeemilist tundi (1 päev)
Sihtgrupp: WordPress edasijõudnutele on loogiline jätk baaskoolitusele. Sobib kõigile, kes soovivad luua ja hallata kodulehte. Sihtgrupiks on arvutikasutajad, veebihaldurid, kujundajad.
Koolitusel osalemise eeldused:Edasijõudnute koolitusel eeldame, et oled varasemalt puutunud kokku WordPressiga või läbinud meie baaskoolituse.
Koolituse kirjeldus
Kursuse käigus vaadatakse üle, kuidas laiendada kodulehe funtsionaalsust pistikprogrammide abil, millised on ohud ja võimalused. Tutvume erinevate töövahenditega kodulehe analüüsimiseks ja katsetame SEO strateegiaid.
Miks valida WordPressi koolitus?
WordPress on maailma populaarseim kodulehtede haldamise tarkvara. WordPressile on võimalik ehitada väga erineva välimuse ja funktsionaalsusega kodulehti, e-poode, foorumeid ja palju muud.
Koolituse teemad
- WordPressi laiendused (Plugins)
- Tehniline analüüs
- SEO ehk kodulehe optimeerimine
Koolituse eesmärk
Koolituse eesmärk on tutvustada WordPressi kui digitaalse ajastu kirjaoskust – ikka selleks, et panna kirja ja levitada oma mõtteid, teenuseid, ideid. WordPress on jõukohane kõigile ja võimaldab ehitada kodulehti programmeerimist tundmata. WordPressi eeliseks on tema populaarsus – leiad lõputult valmis kujundusi, liidestusvõimalusi ja õpetusi erinevate eesmärkide saavutamiseks.
Koolituse õpiväljundid
Koolituse edukal läbimisel osaleja:
- oskab paigaldada pistikprogramme ja hinnata sobivust;
- oskab viia läbi esmast tehnilist analüüsi (mobiilisõbralik, kiirus, SEO);
- oskab optimeerida kodulehte otsingumootorile.
Koolituse lõpetamise tingimused: Koolituse lõppedes väljastab koolituskeskus koolituse läbinule tunnistuse või tõendi. Koolituse lõppedes väljastatakse tunnistus, kui on täidetud õppekava mahust vähemalt 80% ja teised koolituskavast tulenevad nõuded (nt eksam, arvestus, praktiline töö jms). Tõend täienduskoolituses osalemise või selle läbimise kohta väljastatakse isikule juhul, kui koolituse käigus ei hinnatud õpiväljundite saavutatust või kui isik ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid.
Koolitushind sisaldab:
- ettevalmistatud töökohta vajaliku riist- ja tarkvaraga klassiruumis. Veebikeskkonnas osalejale võimaldame vajadusel kaugligipääsu koolitusel osalemiseks nõutud tarkvarale;
- koolitajat, kes omab vähemalt täiskasvanud koolitaja taset 5 või töökogemust vastavas valdkonnas;
- koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust.
Lisaks pakume:
- vajadusel tasuta korduskoolitust kui tunned, et mõni oskus vajab täiendamist või pidid endast mittesõltuvatel põhjustel koolituse katkestama;
- sooje jooke ja küpsiseid;
- lõunasööki igal koolituspäeval.
Õppekeskkonna kirjeldus: Õppekorralduse alused (alapunkt 8)
Täiendkoolituse õppekava rühm: arvutikasutus (0611 ISCED)