WordPress, Google Analytics, Facebook, Google Ads, LinkedIn, SEO, PR, CRM, CTO, uudiskiri, sisuloome, brand building – Sa ei pidanud ühtegi neist sõnadest googeldama? Oled neist vähemalt 80%-ga tööalaselt kokku puutunud? Tule meile turundusspetsialistiks!

Ootused Sinule:

Sa ei pea olema kõigis ülalnimetatud teemades ekspert, kuid Sul on indu vajadusel juurde õppida, et tuua Nordic Koolitus veel enam koolitusmaastikukaardil esile. Sa oskad orienteeruda kaasaegses turundusmaailmas ning tead, kuidas erinevaid kanaleid turundustegevustes kasutada. Suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus on Sinu tugev külg, Sa oled algatus-, otsustus- ja vastutusvõimeline, Sul on soov töötada välja Nordic Koolituse turundusstrateegia ja -plaan.

Sinu vastutusalas on kõik Sinu teha ja vastutada. Turundusspetsialisti ei ole meil seni tööl olnud, seega saad sel ametikohal päris palju vagu ise sisse künda. Oleme valmis rääkima ka osalisest tööajast ja/ või vähematest tööülesannetest.

Tööülesannetest täpsemalt:

  • Tervikliku turundusprotsessi haldamine: kodulehekülje ja sotsiaalmeedia sisuloome, selle võimendamine ning tehtu analüüsimine;
  • Nordic Koolituse brändiloome ja koolituste turundamine: turundus- ja müügitekstide koostamine uudiskirjade, e-kirjade, kodulehekülje jaoks, lühikesed artiklid/ videod, bännerid, infograafika, webinarid jms;
  • koolituste tutvustamine ja reklaamimine erinevatele sihtrühmadele sobivates meediakanalites, sh Google’i reklaamid, sotsiaalmeedia (LinkedIn, Facebook), artiklid/ podcastid;
  • kliendikäitumise analüüsimine, muudatuste tegemine vajalikes kanalites (nt Google Analyticsi abil);
  • kodulehekülje haldamine ning vajadusel paranduste tellimine/ ise tegemine sh SEO analüüs ning parendamine.

Omalt poolt pakume konkurentsivõimelist töötasu, võimalust kasvada ja areneda koos ettevõttega, vahvaid kolleege ja imelise vaatega kontorit Ülemiste Citys.

Kui Sul tekkis kuulust lugedes soov saada osaks meie kollektiivist, siis pane palun oma CV ning vastused alljärgnevatele küsimustele teele e-posti aadressil urmas@nordickoolitus.ee

  1. Millistes meie nimetatud turundusvaldkondades pead end tugevaks? Miks? (hea koht ka oma senise töökogemuse kirjeldamiseks)
  2. Millistes meie nimetatud turundusvaldkondades tunned, et pead juurde õppima? Miks?
  3. Kui saaksid valida ainult 3 kanalit/ vahendit Nordic Koolituse kui koolitusettevõtte ning selle koolituste turundamiseks, siis millised valiksid ja miks?

Konkurss kestab sobiva kandidaadi leidmiseni.