Tulenevalt COVID-19 viiruse levikuga seotud muutuvast olukorrast riigis, soovime teavitada Nordic Koolituse külastajaid viiruse leviku tõkestamise meetoditest meie ettevõttes. Alates 25.10.2021 kehtestas Vabariigi Valitsus uued piirangud, mille kohaselt muutub klassikoolitusel osalmise kord.

Mis tingimustel saab osaleda klassikoolitusel?
➡ Osaleja esitab tõendi oma vaktsiinikuuri läbimise kohta.
➡ Osaleja esitab tõendi COVID-19 läbipõdemise kohta.

Kas koolitustel saab osaleda ka läbi veebi?
Peaaegu kõikidel koolitustel on võimalik osaleda läbi veebi ning selleks ei pea omama ühtegi tõendit. Oma valiku saad teha koolitusele registreerides, kus saad märkida linnukese endale sobiva valiku ette – võtame sinuga kindlasti ühendust, kui midagi peaks muutuma.

Kui sa haigestud ootamatult enne koolitust?
Palume ka väiksemate haigusnähtude puhul klassikoolitusele mitte tulla. Anna meile esimesel võimalusel oma olukorrast märku ja leiame koos sobiva lahenduse.

Kui vajad lisainfot, siis võta meiega ühendust!
Kui sul on mõni erijuhtum või tahad infot konkreetse koolituse kohta, siis julgelt kirjuta info@nordickoolitus.ee või helista +372 630 0001.

Meie poolt on tagatud hajutatus ruumides, desinfitseerimisvahendite olemasolu ning desinfitseerimisnõuete täitmine Terviseameti juhiste kohaselt. Kui peale koolitust ilmneb, et oled nakatunud COVID-19 viirushaigusesse, siis palume esimesel võimalusel meid sellest teavitada.

Oleme äärmiselt tänulikud mõistva suhtumise eest ja näeme koolitusel!