Kuni 30.05.2021 toimuvad Nordic Koolituse koolitused veebi teel. Alates 31.05 toimuvad koolitused taas klassiruumis.

Koolitused oma kodus üle veebi – mida see tähendab?
Veebikoolitusel osaled oma töö juures või kus iganes Sul on olemas arvuti ja internet. Sa ei ole koolitusel üksi – Sinuga õpivad samal ajal teised osalejad ning kui jääd millegagi hätta, saab koolitaja Sind arvuti kaudu ka aidata (nt võttes üle Sinu ekraani ja näidates samm-sammult, mida parasjagu tegema pead). Kui Sul on võimalus kasutada kahte ekraani, siis on koolituse läbimine veebi teel veelgi lihtsam, kuid üks ekraan ei saa kindlasti takistuseks. Meie koolitused toimuvad Zoomi või MS Teams keskkonnas ning täpsed juhised saadame e-kirja teel enne koolituse toimumist.

❗️Pane tähele, et koolitusel osalemine eemalt eeldab siiski kohalolekut – teed kaasa samu harjutusi ja järgid ühist ajakava, samamoodi nagu õpiksid klassiruumis. Seega püüa kindlasti leida selline õppimiskoht, kus saad kursusele keskenduda.

Palun ole tähelepanelik ka koolituse registreerimisvormi täites – kontrolli kindlasti, et Sinu telefoninumber ja e-posti aadress oleksid korrektsed – nii saame Sind oma kontorirahvaga aidata ka jooksvalt koolituse jooksul, kui Sul tekib tehnilisi muresid.

Nordicu lubadus: kui osaled veebi teel ja tunned, et Sa ikkagi ei omandanud kõiki neid oskusi, mida oleksid pidanud või tahtnud, siis saad osaleda tasuta ka klassikoolitusel.

Vali omale koolitus meie koolituskalendrist ja tule õppima! ?

Lisaks on endiselt võimalik liituda meie e-õppe koolitustega, mis ongi disainitud läbi veebi õppimiseks ning kus saad koolituse läbimise tempot, aega ning kohta veidi rohkem ise valida.