Esimesed sammud kodulehe loomisel ja veebinähtavuse suurendamisel

Soovid luua oma kodulehte ja e-poodi ning tahaksid õppida kuidas seda edasi arendada? Siin koolitusel teed täiesti algusest WordPressi baasil oma kodulehe ja kasutad WooCommerce e-poe loomiseks. Siin õpid kõike, et luua oma e-poega kodulehekülg ja sellega veebis nähtavust suurendada.

Koolituse maht: 73 akadeemilist tundi, mis kõik on auditoorse ja praktilise töö tunnid (11 päeva).

Sihtgrupp: koolitus on suunatud kõigile, kes soovivad nullist luua toimivat kodulehte ning e-poodi WordPressi platvormil ja õppida, kuidas seda edasi arendada, et olla veebis nähtav.

Koolitusel osalemise eeldused: koolitus alustab täiesti algusest ja eeldab arvutikasutusoskust tavakasutaja tasemel.

Koolituse kirjeldus:

Koolitusel õpid kodulehe loomist, haldamist ja e-poe seadistamist. Saad teadmised, kuidas tooteid pildistada ja neid kujundada tasuta kujundusprogrammidega. Lisaks saab nippe, kuidas pood internetis leitav oleks. Vaadatakse Facebooki reklaamide seadistamist ja kuidas sotsiaalmeedias silma paista ning seda ka eesmärgistatult mõõta. Käiakse läbi olulisemad teemad missuguseid tegevusi toote või teenusega turule tulles teha ja kuidas projekte õigesti planeerida – eesmärgid, projekti koostamine, kodulehe loomine, sihtrühmad, konkurentide monitoorimine, eelarve, kanalite valik ja tulemuste analüüs, veebitööriistade kasutamine.

Teemad:

Koolituse õpiväljundid

Koolituse edukal läbimisel osaleja:

 • teab baasteadmisi projektijuhtimisest;
 • omab kogemust lihtsamat tüüpi näidisprojekti planeerimisest;
 • oskab luua ja hallata WordPressi ja seadistada e-poe WooCommerce abil;
 • oskab hallata e-poes igapäevased protsesse;
 • teab esmaseid SEO võtteid e-poe optimeerimiseks;
 • tunneb Canva keskkonna esmaseid töövõtteid kujunduste loomiseks;
 • oskab kasutada pildipankasid videode ja kujunduste loomiseks;
 • oskab analüüsida ja optimeerida oma kodulehe seisukorda ja meediat ning leida üles puudujäägid;
 • oskab teha sihtrühma analüüsi ja kaardistada turgu valides selleks sobivaid mõõdikuid;
 • teab missuguseid tehnilisi lahendusi, kanaleid ja tööriistu kasutada müügiedenduse planeerimiseks;
 • oskab lugeda postituste statistikat, mõistab Facebooki algoritmi eripärasid ja hinnata erinevate tegevuste edukust;
 • oskab saavutada paremaid tulemusi nähtavuse osas digitaalses keskkonnas;
 • teab, millal ja kuidas meiliturundust kasutada;
 • oskab luua kirjapõhja ja kontakte segmenteerida;
 • oskab saata meilikampaaniat ja hinnata selle tulemust.

Koolituse lõpetamise tingimused: koolituse lõppedes väljastab koolituskeskus koolituse läbinule tunnistuse või tõendi. Koolituse lõppedes väljastatakse tunnistus, kui on täidetud õppekava mahust vähemalt 80% igast teemast ja teised koolituskavast tulenevad nõuded (nt eksam, arvestus, praktiline töö jms). Tõend täienduskoolituses osalemise või selle läbimise kohta väljastatakse isikule juhul, kui koolituse käigus ei hinnatud õpiväljundite saavutatust või kui isik ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid.

Koolitushind sisaldab:

 • ettevalmistatud töökohta vajaliku riist- ja tarkvaraga klassiruumis. Veebikeskkonnas osalejale võimaldame vajadusel kaugligipääsu koolitusel osalemiseks nõutud tarkvarale;
 • digitaalseid õppematerjale;
 • koolitajat, kes omab vähemalt täiskasvanute koolitaja taset 5 või töökogemust vastavas valdkonnas;
 • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust.

Lisaks pakume:

 • vajadusel tasuta korduskoolitust kui tunned, et mõni oskus vajab täiendamist või pidid endast mittesõltuvatel põhjustel koolituse katkestama;
 • sooje jooke ja küpsiseid;
 • lõunasööki igal koolituspäeval;
 • tasuta parkimist (lisa kell autoaknal nähtavale kohale ning koolituskeskusesse jõudes registreeri parkimine meie parkimissüsteemis).

Õppekeskkonna kirjeldus: õppekorralduse alused (alapunkt 8)

Täiendkoolituse õppekava rühm: arvutikasutus (0611 ISCED)

Registreerimine

Koolitusel osalemine
Vabu kohti: saadaval
The Koolitusel osalemine ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Kuupäev

20.juuni 2024 - 19.sept. 2024

Kellaaeg

11 päeva
10:00 - 17:00

Hind

2655€ +km
- 23 %

2049€ +km

Asukoht

Lõõtsa 5
või veebi teel osaledes
Registreerimine

Koolitaja

 • Andres Jalak
  Andres Jalak
  Koolitaja

  Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.
  Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

 • Katrin Vilimaa-Otsing
  Katrin Vilimaa-Otsing
  Koolitaja, turundusspetsialist

  Katrin Vilimaa-Otsing on meedia alal tegev olnud juba 2010. aasta suvest. Rohkem kui kümnendi kestnud karjääri sisse on jäänud koostöö nii suuremate meedia- kui ka loovagentuuridega ning klientidega nii meilt kui mujalt Aastate jooksul on ta koostööd teinud väga erinevate ettevõtetega mitmetest valdkondadest ning näinud erinevaid lähenemisi ning oskab seega suure tõenäosusega nõu anda ka sinu ettevõtte turunduse efektiivsemaks muutmise teemadel.

  Põhiliselt on Katrini oskused seotud digiturunduse, strateegia, mõõtmise ja kõigega, mis sellega seondub – seadistused, planeerimine, erinevad tööriistad ja programmid. Katrini eeliseks on pidev praktiseerimine – ta mitte ainult ei koolita, vaid reaalselt tegeleb oma ettevõttes kampaaniate haldamise ja turundusteenuste pakkumisega. Seetõttu on ta kursis viimaste uuenduste ja trendidega ning panustab palju aega uute teadmiste omandamisse.

  Lisaks mõistab ta ise ettevõtte omanikuna teiste ettevõtjate murekohti ja oskab vaadata turundust kui tervikut kogu ettevõtte juhtimise strateegias.

 • Martin Palm
  Martin Palm
  Koolitaja

  Martinit iseloomustavad eelkõige märksõnad IT, juhtimine ning koolitus. Igapäevaselt töötab ta Telias IT valdkonnas. Põhitöö kõrvalt tegeleb koolitamise ja veebiarendusega. Ta on aidanud alustada Nordic Koolitusel, juhtinud aastaid IT Koolituse tegevust Eestis ja Leedus ning juhtinud või osalenud paljudes erinevates projektides (nt Vali IT!, DigiABC, IT ja veebisaitide projektid, erinevad turunduskampaaniad jt).

  Kõrgharidus andragoogikas ja IT juhtimises
  Certified SAFE5 Agilist
  Professional Scrum With Kanban I
  Scrum Master Accredited Certification
  Certified Scrum Product Owner (2015 – 2017)
  ITIL Foundation sertifikaat
  The 7 Habits Master of Effectiveness Degree
  Külalislektor ja vastuvõtukomisjoni liige Tallinna Majanduskoolis
  Erinevad täiendkoolitused: juhtimine ja ettevõtlus, projektijuhtimine, veebiarendus, andmebaasid, müük ja turundus, muudatuste ja innovatsiooni juhtimine, probleemilahenduse meetodid, veebianalüütika, AI jpt.

 • Tanel Rand
  Tanel Rand

  Tanel on pikaaegne turundus-ja müügijuht, kelle käe alt on läbi käinud mitmete suurte ettevõtete turundusstrateegiad. Koolitusel jagab Tanel hulgaliselt kogemustel põhinevaid meiliturunduse nippe.

 • Viivika Lumberg
  Viivika Lumberg

  Viivika on meiliturunduse strateeg, kellel on lisaks suure plaani vaatamisele ka kirja teksti ja koodi koostamise kogemus. Inimkäitumise huvilisena oskab ta jagada mõjutamispsühholoogiast tulenevaid teadmisi.