fbpx

Fototöötlus, kujundamine ja arvutigraafika alustajale

Sind huvitab kujundamine? Koolitusprogramm annab esmased oskused erinevate trükiste, logode, illustrasioonide kujundamiseks ning fotode töötluseks. Meie koolitaja Andres Jalaku abiga saad selgeks kujundamise esmased töövõtted kõige levinumates programmides nagu Canva, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ja Adobe InDesign. Sealt edasi on Sinu enda otsustada, kas arendad sellest välja oma uue karjääri või hobi, millega veidi lisaraha teenida.

Koolituse maht: 48 ak h (7 päeva).

Sihtgrupp: Koolitusprogramm on mõeldud kõigile, kellel on arvuti kasutamise kogemus ja kes tunnevad huvi fototöötluse, kujundamise ja arvutigraafika vastu.

Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Esmased arvutikasutamise oskused. Varasem kokkupuude kujundamise või arvutigraafikaga pole vajalik.

Koolituse kirjeldus

Kujundamine Canva abil – Koolituse eesmärk on anda esmane oskusteave ja kogemus Canva kujunduskeskkonna kasutamiseks. Läbi praktiliste harjutuste saavad selgeks veebibännerite, sotsiaalmeedia graafika ja väiketrükiste kujundamisvõtted. Tulemusena oled võimeline valmistama sisuturunduse graafikat ja reklaamtrükiseid.

Adobe Photoshopi praktikum – Adobe Photoshopi kursus õpetab selgeks kõik levinumad fotomontaaži töövõtted. Alustame lihtsamatest pildikorrektuuri tööriistadest ja liigume samm-sammult edasi keerukamate tehnikatega. Kursuse lõpuks on sul hea ettekujutus fotomontaaži põhitõdedest ja oskad neid Photoshopis ka rakendada. Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele esmased teadmised ja töövahendid Adobe Photoshopi abil pilditöötluseks ja -montaažiks.

Adobe Illustrator – vektorgraafika loomine – Adobe Illustratori koolitusel õpime selgeks kõik enamlevinud vektorgraafika töövõtted ja rakendame neid läbi praktiliste ülesannete. Muu hulgas õpid Illustratori koolitusel looma uusi vektorkujundeid, teisendama fotosid vektorgraafikaks, kasutama loovalt värve ja mustreid, kujundama trükiseid. Koolitus on praktiline ja töö käigus lahendad hulga põnevaid ülesandeid.

Adobe InDesign – trükiste küljendamine – Adobe InDesign koolitus annab esmased teadmised küljendamiseks ja muudab kujundamise nauditavaks loomeprotsessiks. Koolituse tulemusena oled võimeline looma pilkupüüdva tootekataloogi või väiketrükise.

Koolitusprogramm koosneb järgnevatest koolitusmoodulitest (kliki nimele, et näha kuupäevasid ja lugeda sisust rohkem):

Koolitushind sisaldab:

 • klassikoolitust;
 • õppematerjale;
 • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
 • tunnistust.

Lisaks pakume:

 • vajadusel tasuta korduskoolitust kui tunned, et mõni oskus vajab täiendamist või pidid endast mittesõltuvatel põhjustel koolituse katkestama;
 • tasuta parkimist;
 • sooje jooke koos küpsistega;
 • lõunasööki igal koolituspäeval.

Täiendkoolituse õppekava rühm: audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine

Registreerimine

Koolitusel osalemine
Vabu kohti: saadaval
The Koolitusel osalemine ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Kuupäev

04.juuli 2023 - 24.aug. 2023

Kellaaeg

7 päeva
10:15 - 16:30

Hind

1615€ +km

Asukoht

Lõõtsa 5
või veebi teel osaledes
Registreerimine

Koolitaja

 • Andres Jalak
  Andres Jalak
  Koolitaja

  Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.
  Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.