Front-end veebiarendus ja -disain

Koolituse maht: 123 akadeemilist tundi, millest 27 on auditoorse töö tunnid.

Sihtgrupp: Koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida Front-end veebiarendust JavaScripti baasil ja UX/UI disaini.

Koolitusel osalemise eeldused: arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel ja inglise keele oskus keskmisel tasemel. Valmidus õppida uusi internetipõhiseid programme. Koolitus ei eelda valdkonna spetsiifilisi teadmisi. Veebiõpe on inglise keeles, klassikoolituse osa on eesti keeles.

Koolituse kirjeldus

Koolituste iga peatüki lõpus on harjutusülesanded, mille abil saab osaleja kontrollida oma teadmisi läbitud peatüki kohta. Lisaks harjutusülesannetele on keskkonnas ka programmeerimisharjutused.

Koolituse e-õppega saad alustada endale sobival ajal ja koolitusperioodi sees saad oma aega iseseisvalt planeerida. Klassikoolitusena toimub kindlaksmääratud kuupäevadel: UX/UI disaini koolitus

Koolituse teemad

Koolitusprogramm koosneb järgnevatest koolitusmoodulitest:

Koolituse õpiväljundid

Koolituse edukal läbimisel osaleja:

  • tunneb UX/UI disaini protsessi;
  • mõistad kasutajast lähtuva disaini etappe, UI disaini printsiipe, disainisüsteeme, ligipääsetavuse lähtekohti ja parimaid UX/UI disaini praktikaid;
  • teab, millest kasutajakogemus koosneb, kuidas seda analüüsida ja kasutajatega testida;
  • oskab luua prototüüpe nii paberil kui digitaalselt Balsamiq, Marvelapp kui ka Figma tarkvaraga;
  • on valmis UX/UI disainerina alustama;
  • teab Front-end veebiarenduse peamisi tööriistu (HTML, CSS, JavaScript, React.js).

Koolituse lõpetamise tingimused: koolituse lõppedes väljastab koolituskeskus koolituse läbinule tunnistuse või tõendi. Koolituse lõppedes väljastatakse tunnistus, kui on täidetud õppekava mahust vähemalt 80% igast teemast ja teised koolituskavast tulenevad nõuded (nt eksam, arvestus, praktiline töö jms). Tõend täienduskoolituses osalemise või selle läbimise kohta väljastatakse isikule juhul, kui koolituse käigus ei hinnatud õpiväljundite saavutatust või kui isik ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid.

Koolituse hinnas sisaldub:

  • ettevalmistatud töökohta vajaliku riist- ja tarkvaraga klassiruumis. Veebikeskkonnas osalejale võimaldame vajadusel kaugligipääsu koolitusel osalemiseks nõutud tarkvarale;
  • koolitajat, kes omab vähemalt täiskasvanute koolitaja taset 5 ja töökogemust vastavas valdkonnas;
  • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust.

Lisaks pakume:

  • vajadusel tasuta korduskoolitust kui tunned, et mõni oskus vajab täiendamist või pidid endast mittesõltuvatel põhjustel koolituse katkestama;
  • sooje jooke ja küpsiseid;
  • lõunasööki igal koolituspäeval;
  • tasuta parkimist (lisa kell autoaknal nähtavale kohale ning koolituskeskusesse jõudes registreeri parkimine meie parkimissüsteemis).

Õppekeskkonna kirjeldus: õppekorralduse alused (alapunkt 8) 

Täiendkoolituse õppekava rühm: tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs (0613 ISCED)

Registreerimine

Koolitusel osalemine
Vabu kohti: saadaval
The Koolitusel osalemine ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Registreerimine

Koolitusel osalemine
Vabu kohti: saadaval
The Koolitusel osalemine ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Kuupäev

20.mai 2024 - 20.juuni 2024

Hind

2049€ +km
Registreerimine

Koolitaja

  • Artur Puiste
    Artur Puiste
    UX/UI disainer

    Artur Puiste on UX/UI disainer, kasutajakogemuse ekspert ja koolitaja. Ta on ühtlasi ka UX Estonia asutaja. Kasutajakogemuse disaini valdkonnas on Arturil kogemust üle 10 aasta. Ta on disaininud nii uusi kui ka aidanud paremaks muuta mitmete olemasolevate portaalide, äppide, veebilehtede, infosüsteemide jt lahenduste kogemust.

    Telia, G4S, Itella, Maxima, Playtech, Symantec, Fitlap, Ekspress Grupp, Thorgate, Eesti Pank, Riigikantselei, Registrite ja Infosüsteemide Keskus on vaid mõned asutused ja ettevõtted, keda Artur on aidanud.

    Artur on koolitajana kaasav ning avatud tekkivatele küsimustele ja aruteludele. Oma kursusi ehitab ta üles nii, et praktiline ja teoreetiline pool oleks heas tasakaalus.

Kõik toimumised