Käesolev uudis on kevadest 2020. COVID-19 teist lainet ja koolituste toimumist puudutava info leiad siit.

Mõned olulised punktid seoses koroonaviiruse ohuga:

  • kohapealse laialdase leviku risk Eestis on Terviseameti hinnangul jätkuvalt madal tingimusel, et rakendatakse asjakohaseid haiguse ohjamismeetmeid
  • Nordic Koolituse koolituskeskuses on olemas kõik võimalused hoidmaks heal tasemel hügieeni ning toimub regulaarne koristus professionaalse koolitusfirma poolt, desinfitseeriva vahendiga puhastatakse ka klaviatuurid ja hiired
  • palun peske ka ise võimalikult sagedasti käsi
  • palun olge hoolivad teiste suhtes ning ärge tulge koolitusele, kui olete 2 nädala jooksul külastanud ohtlikuks märgitud riike või olete puutunud kokku haigestunud inimestega või kahtlustate, et võite olla ise haigestunud
  • meie koolitusgrupid on väikesed
  • kui pelgate klassikoolitusel osalemist, siis võite leida sobiva alternatiivi meie e-õpete seast, vt valikut: https://nordickoolitus.ee/e-ope/

Olgem terved!